14 kwietnia 2016

KONKURS "WIOSNA NA TALERZU Z GREEN ESSENCE" !!!


Wiosnę czuć już w powietrzu, a na straganach pojawia się coraz więcej świeżych, kolorowych produktów!

Dlatego właśnie, korzystając z tego jakże obfitego w świeże owoce i warzywa okresu,  zapraszamy Was wraz z Green Essence do konkursu „WIOSNA NA TALERZU Z GREEN ESSENCE”.Konkurs rozpoczynamy 14 kwietnia br. (dzisiaj). Potrwa on do 15 maja br.

Zadanie konkursowe:
Chcemy abyście stworzyli wiosenne danie z wykorzystaniem produktów, które znajdują się w ofercie Green Essence. Liczy się wyobraźnia i kreatywność. Nieważne, czy będzie to śniadanie, deser, obiad, czy kolacja. Ważne, aby dania były bardzo kolorowe i bogate w wiosenne produkty ;)

W każdym przepisie należy wskazać produkt ze sklepu GreenEssence, który mógłby zostać użyty w przesłanej przez Was propozycji (najlepiej umieścić link z odnośnikiem do konkretnego produktu). Do przepisu musi być również dołączone zdjęcie prezentujące potrawę.

Każde zgłoszenie proszę umieścić na swoim blogu, bądź profilu fb oraz podesłać link do wpisu na mój e-mail magdalena.kuchaja@gmail.com

Miło będzie również jeśli polubicie profil fb Foodmania oraz profil Green Essence - będziecie mogli śledzić wszelkie nowinki związane z ofertą sklepu oraz rozwiązaniem konkursu.

Zazwyczaj wybór zwycięzców jest bardzo trudny, ponieważ macie ogromną wyobraźnię kulinarną, zatem tym razem zdecydowaliśmy, że zostanie nagrodzonych więcej propozycji, a nagrodami będą paczki produktów Green Essence:

1 miejsce- paczka o wartości 100zł

2 miejsce- paczka o wartości 70zł

3 miejsce- paczka o wartości 50zł

Wyróżnienie 1- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 2- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 3- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 4- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 5- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 6- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 7- paczka o wartości 20zł

Wyróżnienie 8- paczka o wartości 20zł
                                                                                                                                
Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 21.05.2016r. na blogu. 

Zwycięzcy będą zobowiązani w ciągu 3 dni wysłać na mój adres e-mail dane do wysyłki nagród. W przypadku, gdy zwycięzca się nie zgłosi, zostanie wyłoniona kolejna nagrodzona osoba.

Ilość zgłaszanych propozycji przez jedną osobę jest nieograniczona! 
Liczymy na pyszne, kolorowe propozycje! Do dzieła!  ;)

*Nadesłanie każdego zgłoszenia konkursowego jest jednocześnie zgodą na opublikowanie przepisu wraz ze zdjęciem na stronie sklepu oraz fb Green Essence oraz Foodmania.