10 kwietnia 2015

KONKURS "MAJÓWKA Z OWOCOWYM RAJEM"No to ruszamy! Już po świętach zatem pora zacząć zbieram pomysły na Majówkę!Wielu z Nas spędzi ten majówkowy weekend na piknikach w miejmy nadzieję pięknej aurze, która sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu :)

Przy tej okazji wraz z OWOCOWYM RAJEM chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „MAJÓWKA Z OWOCOWYM RAJEM” :)

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, tj. 10.04.2015r, a potrwa on do 08.05.2015r.

Zadaniem będzie stworzenie przekąski, dania lub słodkości, które będziemy mogli zabrać ze sobą na Majówkowy piknik na świeżym powietrzu. Każdy przepis musi zawierać składnik, który jest dostępny w sklepie OWOCOWY RAJ. Przepis należy zamieścić na swoim blogu wraz ze zdjęciem oraz odnośnikiem do sklepu OWOCOWY RAJ i mojego bloga.

Każde zgłoszenie proszę podesłać na mój e-mail magdalena.kuchaja@gmail.com

Należy też polubić profil fbOWOCOWEGO RAJU, gdzie będziecie mogli śledzić wszelkie nowinki związane z ofertą sklepu oraz rozwiązaniem konkursu :)

Nagrody są bardzo zachęcające- bony do wykorzystania w sklepie OWOCOWY RAJ:
1 miejsce- bon o wartości 70 zł

2 miejsce- bon o wartości 50 zł

3 miejsce- bon o wartości 30 zł
                                                                                            
Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 13.05.2015r. na blogu oraz fb OWOCOWY RAJ. 

Zwycięzcy będą zobowiązani w ciągu 3 dni wysłać na mój adres e-mail dane do wysyłki oraz listę wybranych przez siebie produktów. W przypadku, gdy zwycięzca się nie zgłosi, zostanie wyłoniona kolejna nagrodzona osoba.

Ilość zgłaszanych propozycji przez jedną osobę jest nieograniczona! 

Liczymy na Waszą kreatywność, a więc do dzieła!!!